![]() |
| [ На главную ] -- [ Список участников ] -- [ Правила форума ] -- [ Зарегистрироваться ] |
| On-line: |
| Клуб болельщиков "Торпедо" Владимир / / ZOnieamSYHA |
| Страницы: 1 |
|
| Автор | Сообщение |
|
Amelia Гость |
Добавлено: 21-07-2022 19:13 |
|
I've got a full-time job nexium benzeri ilalar It is an odd question to ask who Wall Street would prefer. One of the Fed’s roles is to regulate Wall Street, so asking JP Morgan and Goldman Sachs an opinion on Fed Chair is like asking the heads of the Italian , Chinese & Russian Maffia who should replace Ray Kelly. |
| Страницы: 1 |
|
| Клуб болельщиков "Торпедо" Владимир / / ZOnieamSYHA |